Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Wprowadzono 7 maja 2020

8 Maja obchodzony jest jako Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W tym roku przesyłamy życzenia w wersji filmowej. Wytrawni czytelnicy zapewne odnajdą w nich tytuły znanych książek.

Biblioteki są miejscem magicznym i otwartym dla wszystkich. To miejsce spotkań w czasie i przestrzeni, w którym na odwiedzających zawsze czekają dobrzy przyjaciele- Książki!

Tym, którzy jeszcze nie przekonali się do czytania życzymy, żebyście odkryli jakim cudownym nałogiem jest CZYTANIE! Dzisiaj obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek i z tej okazji z Księgi Dobrych Życzeń wybraliśmy dla was te najpiękniejsze.

W dniu Bibliotekarza wszystkim bibliotekarzom i czytelnikom życzymy: „Mocy pozytywnego myślenia”, „Czarodziejskiej Góry” pomysłów i kreatywności przez „365 Dni” w roku, żeby każdy dzień był tym ulubionym. Morza „Miłości – zwłaszcza w czasach zarazy”. Niech otworzy się przed wami „Nowy Wspaniały Świat”, a wszystko co złe, by „Przeminęło z wiatrem”.

Bibliotekarzom życzymy nieprzemijającej pasji i zadowolenia z wykonywanej pracy, a także sympatii i przyjaźni czytelników.

A wam drodzy czytelnicy dobrych książek, życzliwych bibliotekarzy i ciekawych wydarzeń w bibliotekach.

I pamiętajcie „Optymizmu można się nauczyć”.!!!