Wyróżnienie dla Biblioteki i jej czytelników.

Wprowadzono 12 kwietnia 2019

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zajęła I miejsce w ramach akcji Promocja e-czytelnictwa w bibliotece organizowanej przez Państwowe Wydawnictwo Naukowe oraz IBUK Librę – czytelnię online. Serdecznie dziękujemy naszym Czytelnikom, którzy korzystając z zasobów cyfrowych dostępnych w ramach Podlaskiego Zasobu Bibliotecznego, w znacznym stopniu przyczynili się do tego wyróżnienia.

Uroczyste wręczenie statuetki miało miejsce 11 kwietnia 2019 roku w Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie podczas kolejnej Akademii Dyrektorów Bibliotek IBUK Libra.

Organizatorom akcji dziękujemy za wyróżnienie, a Was drodzy Czytelnicy zapraszamy do korzystania zarówno z naszej oferty elektronicznej, jak i pozostałych usług.