Wirtualne targi książki BOOKTARG

Wprowadzono 22 maja 2020

CZYTELNICY!
WITAMY NA NAJWIĘKSZYCH
WIRTUALNYCH TARGACH KSIĄŻKI BOOKTARG!

W tym wydarzeniu zdradzamy nazwiska ponad 40 autorów i autorek, z którymi będziecie mogli spotkać się w wirtualnym świecie.

Jacek Dukaj w duecie z Tomaszem Bagińskim, Mario Escobar, Trudi Canavan, Katarzyna Bonda, Wojciech Chmielarz czy Alek Rogoziński – to kilkoro z nich – kliknij i zobacz pełną listę spotkań.

Co ważne, internetowa formuła targów pozwala obejrzeć nagrania w każdym momencie – wszystkie zostaną udostępnione do ponownego odtworzenia.

Targi książkowe – te w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku – to nie tylko spotkania. To również zakupy! Nie inaczej jest na Wirtualnych Targach Książki! Na stronie booktarg.pl można zapoznać się ze specjalną, atrakcyjną ofertą licznych wydawnictw. To okazja do zakupu książek w atrakcyjnych cenach, w większości z darmową dostawą w ramach usługi SMART!, która jest obecnie dostępna dla wszystkich kupujących.

Wraz ze startem BookTargu na allegro.pl rusza akcja “Wsparcie dla kultury”. Do 14 czerwca będą odbywać się licytacje przedmiotów przekazanych przez ludzi kultury i instytucje, a także oferty zawierające spotkania z pisarzami czy udział w specjalnych wydarzeniach literackich. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane Unii Literackiej na zapomogi dla twórców znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej spowodowanej pandemią. Ponadto, organizatorzy BookTargu postanowili wesprzeć Fundację Wisławy Szymborskiej kwotą 50 tys. złotych, która przeznaczy je na swoją działalność pomocową.

źródło: lubimyczytac.pl

Podobne wpisy

Tagi

Podziel się

Skip to content