Spektakl poetycko-muzyczny poświęcony Halinie Poświatowskiej – Jestem Julią – 12.10.2017

Wprowadzono 28 września 2017

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŁOMŻY
zaprasza
na spektakl poetycko-muzyczny poświęcony Halinie Poświatowskiej
Jestem Julią
Występują
Beata Zuzanna Mączewska – recytacja, Roman Ziemlański – oprawa muzyczna
12 października (czwartek) 2017 r. o godz. 17
w Sali na Poddaszu MBP, ul. Długa 13
Wstęp wolny!

Beata Zuzanna Mączewska – pedagog i poetka. Autorka tomików poetyckich: Jestem silna i krucha zarazem, Porozmawiajmy na temat, Trzecia odsłona i Zanim zgaśnie płomień świecy. Swoje wiersze publikuje też na Facebooku. Niektóre z nich ukazały się w antologiach grupy Pisz i czytaj wiersze. Od 2012 roku współpracuje z Teatrem Stygmator w Krakowie, gdzie prezentuje swoje utwory poetyckie. Od 2016 roku współpracuje z wirtuozem gitary klasycznej Romanem Ziemlańskim.
Roman Ziemlański – wirtuoz gitary, balladzista, kompozytor, aranżer. Mistrz akompaniamentu, twórca własnego rozpoznawalnego stylu opartego na klasyce gitarowej i flamenco.