Biblioteka Otwarta!

Wprowadzono 12 maja 2020

Od tygodnia nasza biblioteka otwarta jest dla czytelników. Na razie do odwołania w Bibliotece Głównej i Filiach nie będzie bezpośredniego dostępu do księgozbioru.  Nieczynne są czytelnie, nie będzie także możliwości korzystania ze stanowisk komputerowych i Internetu.

Zawieszona zostaje działalność kulturalna i edukacyjna.

Zmieniliśmy również godziny otwarcia. Udostępniamy zbiory w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, w soboty biblioteka jest nieczynna. Wprowadziliśmy również przerwy techniczne na wietrzenie pomieszczeń i dezynfekcję w godz. 11:00-11:30 ; 14:00-14:30.

Książki zwracane przez czytelników trafiają na tygodniową kwarantannę.

Pomimo tych obligatoryjnych obostrzeń, czytelnicy odwiedzają nas tłumnie. Cieszy nas to bardzo i zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili naszych placówek.