KONCERT PLATEAU 22.06.2019

Wprowadzono 7 czerwca 2019

 Słyną z fenomenalnych koncertów, których zagrali już ponad 750! Twórcy bestsellerowego albumu “Projekt Grechuta” (z odważnymi aranżacjami piosenek Mistrza), autorzy przebojów “Niebezpiecznie piękny świt”, “Nic nie pachnie jak Ty” (duet z Renatą Przemyk), ale przede wszystkim – zespół który na żywo potrafi zaczarować, wzruszyć i rozbawić publiczność do łez!

Ich koncerty są unikalnym połączeniem liryki i elementów kabaretowych z dużą dawką autoironii.  Mimo rzadkiej obecności zespołu w mediach… występy Plateau często są wyprzedane do ostatniego miejsca. Zespół bawi się muzyką, używając nie tylko gitar, ale także… piły do drewna, butelki czy cymbałek.

 

Występowali zarówno na otwarciu Przystanku Woodstock (dla pół miliona osób!) jak i w Filharmonii Narodowej, Teatrze Roma, łódzkiej Atlas Arenie i legendarnej “Piwnicy Pod Baranami”. Mają na koncie 5 płyt i współpracę z takimi artystami jak: Martyna Jakubowicz, Renata Przemyk, Wojciech Waglewski, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Lech Janerka.

 

Tym razem wystąpią z własnymi i niepowtarzalnymi wersjami utworów Leonarda Cohena (w nowych tłumaczeniach), Marka Grechuty (którego utwory zamieścili na swojej płycie “Projekt Grechuta”) oraz Marka Jackowskiego – założyciela legendarnego Maanamu, który występował z Plateau przez ostatnie 2,5 roku  swojego życia.

 

To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo!

 

SOBOTA,  22 CZERWCA 2019,  GODZ. 15.00

 MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w ŁOMŻY

 UL. DŁUGA 13

 W S T Ę P  W O L N Y  –  ZAPRASZAMY !

 

Podobne wpisy

Tagi

Podziel się