Ukazał się kolejny 62 numer kwartalnika “Wiadomości Łomżyńskie”, wydawany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. To niezwykle cenny periodyk, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej. Publikowane są w nim artykuły o historii naszego miasta, biogramy osób związanych z naszą małą ojczyzną oraz barwne wspomnienia dzięki, którym można przenieść się w odległe chronologią, miejsca zapamiętane wrażliwością i sercem dziecka.

W najnowszym numerze nasza biblioteka zainaugurowała cykl artykułów pt. Dawno temu w bibliotece… Będziemy zamieszczać w nim ciekawe informacje związane z naszą książnicą, a pisać jest o czym bo Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży liczy sobie ponad 70 lat. Zapraszamy do lektury artykułu na stronie 46, również całego czasopisma, który dostępny jest w naszej Czytelni Głównej, Oddziale dla Dzieci i w filiach 2 i 6.