Czytelniczka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży najaktywniejszym użytkownikiem Podlaskiego Zasobu Bibliotecznego w roku 2016.

Wprowadzono 19 czerwca 2017

wyroznienie

W maju br. już po raz trzeci Wydawnictwo Naukowe PWN, do którego należy serwis internetowy IBUK Libra postanowiło wyróżnić czytelników bibliotek zrzeszonych w konsorcjach IBUK Libra. Po przeanalizowaniu statystyki wykorzystania serwisu w 2016 roku, m.in. liczby logowań, otwartych stron i czasu czytania, w każdym z konsorcjów wskazano bibliotekę, której czytelnik najaktywniej korzystał z platformy IBUK Libra.
Miło nam poinformować, że w 2016 roku najaktywniejszym użytkownikiem Podlaskiego Zasobu Bibliotecznego okazała się czytelniczka naszej Biblioteki p. Agnieszka Żebrowska, której serdecznie gratulujemy. Dla zwyciężczyni a także dla MBP w Łomży Wydawnictwo Naukowe PWN przyznało dyplomy i upominki książkowe.

Przypominamy, że IBUK Libra to nowoczesna i jedna z największych „czytelni on-line” książek w języku polskim. Dzięki zaawansowanej technologii czytelnicy mają możliwość korzystania z podręczników akademickich, prac naukowych, popularno-naukowych i specjalistycznych, a nawet beletrystyki każdego dnia przez całą dobę na każdym urządzeniu (komputer, tablet, laptop, smartfon) i w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.
Podlaski Zasób Biblioteczny to zbiór publikacji elektronicznych, do których dostęp na platformie IBUK Libra został wykupiony przez konsorcjum bibliotek publicznych z województwa podlaskiego, w tym przez naszą Bibliotekę. Czytelnicy bibliotek tworzących konsorcjum mogą nieodpłatnie korzystać z ponad tysiąca książek elektronicznych.

Wszystkich zainteresowanych dostępem do serwisu internetowego IBUK Libra zapraszamy do placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.