Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA

Wprowadzono 25 stycznia 2019

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA

ACADEMICA to bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Biblioteka Narodowa za pośrednictwem terminalu znajdującego się w Bibliotece partnerskiej udostępnia pracownikom naukowym, studentom oraz wszystkim zainteresowanym korzystaniem z zasobów wiedzy cyfrowej bazy publikacji naukowych obejmującej podręczniki naukowe, czasopisma naukowe, artykuły naukowe umieszczone na liście Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Aby skorzystać z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA należy zarejestrować się w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, ul. Długa 13 (p. 210).
Czytelnik, który złoży stosowne oświadczenie otrzyma login i hasło do konta, a po zalogowaniu będzie mieć dostęp do wszystkich publikacji w systemie ACADEMICA. Publikacje chronione prawem autorskim można czytać po dokonaniu rezerwacji na dedykowanym terminalu.

Zapraszamy!

Regulamin użytkownika Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA