Artur Barciś czyta dla wszystkich dzieci z Łomży

Wprowadzono 21 kwietnia 2020

“Dzień dobry, nazywam się Artur Barciś, jestem aktorem i specjalnie dla wszystkich dzieci z Łomży przeczytam jeden z ulubionych wierszy”. W ten sposób Artur Barciś anonsuje swój film z nagranym wierszem Jana Brzechwy “Ptasie plotki”. Bardzo się cieszymy, że ten znany aktor znalazł chwilę i zechciał włączyć się do naszej akcji nagrywania fragmentów ulubionych utworów i dzielenia się nimi z naszymi czytelnikami. Wszystko to dzięki staraniom naszej koleżanki,  kierownik filii nr 6 – Elżbiety Piaseckiej-Chamryk.

Zapraszamy każdego kto odważy się włączyć telefon bądź aparat i przeczyta niezapomnianą lekturę. Swój akces proszę zgłaszać pod adresem adam@mbp-lomza.pl Nagranie umieścimy na  bibliotecznym kanale YouTube Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży   Zachęcamy do zajrzenia na tę stronę. Znajdziecie tam równie znane osoby m. in.: Justynę Sieńczyłło, Marię Tocką, Emiliana Kudybę, Zbigniewa Ciszka, Aleksandrę Pourer – córkę Henryka Gały, Annę Jakubowską, Żaklinę Olchowik oraz wielu naszych odważnych czytelników, a także nas bibliotekarzy.