18. Konkurs im. Jana Kulki rozstrzygnięty!

Wprowadzono 10 maja 2020

Rozstrzygnięto 18. Konkurs Poetycki im. Jan Kulki organizowany przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Tym razem wszystko odbyło się w sieci. Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ufundowała jedną z nagród.

Jury w składzie: Tomasz Bąk, Marek Kucak, Paweł Podlipniak po zapoznaniu się z tekstami poetyckimi 154. autorów postanowiło przyznać następujące nagrody:
I Nagrodę w wysokości 2000 zł ufundowaną przez Zakłady Spożywcze BONA w Łomży za zestaw wierszy dla @Piotr Piątek z Kołobrzegu godło “paciorki inne artefakty”
II Nagrodę w wysokości 700 zł ufundowaną przez Spółdzielnię Mieszkaniową “Perspektywa” w Łomży oraz Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową w Łomży za zestaw wierszy dla Ela Galoch Elżbiety Galoch z Turka godło „amator zielonych jabłek”.
III Nagrodę w wysokości 600 zł ufundowaną przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży za zestaw wierszy dla Rafała Barona z Gdańska godło „cisowianka”.
IV Nagrodę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w wysokości 500 zł za zestaw wierszy dla Mariana Lecha Bednarka z Czernicy godło „bułka”.

IV Nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej w wysokości 500zł za zestaw wierszy dla Katarzyny Caryńskiej z Sopotu godło „helix pomatia”.
Nagrodę Prezydenta Miasta Łomży za zestaw wierszy o tematyce łomżyńskiej w wysokości 1000zł dla Aleksandry Jokiel z Bralina godło „margines”.

Link do filmu

na podstawie: mdk.lomza.pl