17. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Wprowadzono 6 maja 2020

W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph. Zasmakuj w bibliotece (8-15 maja)

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej ogłasza konkursy czytelnicze z mini nagrodami:

Literacka zgaduj – zgadula.

Konkurs będzie trwał od 8 do 15 maja 2020 r. w godzinach 11.00-15.00. O godz. 11.00 na profilu FB Oddziału dla Dzieci będą zamieszczane filmiki z fragmentami tekstów czytanych przez bibliotekarzy. Zadaniem użytkowników będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi (do godz. 15.00) na pytanie dotyczące dokładnego tytułu i autora książek. Nagrodę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza w komentarzu wpisze poprawną odpowiedź. Zwycięzca zgłasza się do biblioteki i losuje nagrodę.

W przypadku nie udzielenia poprawnej odpowiedzi do godz. 15.00 zostanie zamieszczone zdjęcie okładki książki z tytułem i autorem.

Literackie szarady.

Konkurs będzie trwał od 8 do 15 maja 2020 r. w godzinach 12.00-15.00. O godz. 12.00 na profilu FB będą zamieszczane zaszyfrowane tytuły książek. Zadaniem użytkowników będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi. Nagrodę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza w komentarzu wpisze poprawną odpowiedź. Zwycięzca zgłasza się do biblioteki i losuje nagrodę.

O godz. 15.00 będziemy zamieszczać poprawną odpowiedź.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU: FB BIBLIOTEKI DLA DZIECI.

Filia nr 2 na swoim blogu zapowiada szereg atrakcji. Zapraszamy do śledzenia smakowitych niespodzianek BLOG FILII NR 2